Військовослужбовці під час мобілізації зможуть піти у щорічну відпустку

23 липня 2014 7
В особливий період з моменту оголошення мобілізації до часу введення воєнного стану військовослужбовцям надаватимуть щорічні основні відпустки

Верховна Рада України прийняла зміни до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» від 20.12.1991 № 2011-ХІІ.

Змінами передбачено, що в особливий період з моменту оголошення мобілізації до часу введення воєнного стану або до моменту прийняття рішення про демобілізацію військовослужбовцям надаватимуть щорічні основні відпустки. Проте це можливо за умови одночасної відсутності не більше 30% загальної чисельності військовослужбовців певної категорії відповідного підрозділу.

Під час дії воєнного стану військовослужбовці, як і раніше, зможуть отримати відпустку за сімейними обставинами та з інших поважних причин зі збереженням грошового забезпечення тривалістю не більш як 10 календарних днів.

Інші відпустки у період мобілізації та воєнного стану не надаються. Виняток становлять відпустка у зв’язку з вагітністю та пологами, відпустка по догляду за дитиною.

Закон набирає чинності 24 липня 2014 року.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах