Доходи від роботи за сумісництвом також підлягають індексації

24 липня 2014 3
Мінсоцполітики надало роз’яснення щодо індексації грошових доходів населення

Мінсоцполітики надало роз’яснення щодо індексації грошових доходів населення.

Відповідно до пункту 2 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою КМУ від 17.07.2003 № 1078 (далі — Порядок), визначено грошові доходи громадян, які підлягають індексації.

Пунктом 5 Порядку визначено, що в разі зростання мінімальної заробітної плати, а також у разі зростання грошових доходів населення без перегляду їх мінімальних розмірів місяць, в якому відбувається підвищення, вважається базовим при обчисленні індексу споживчих цін для проведення індексації. Грошові доходи за цей місяць не індексуються, якщо сума підвищення доходу перевищує суму індексації. Приклад проведення індексації у разі підвищення доходів наведено в додатку 4 до Порядку.

Тож якщо відбувається підвищення грошового доходу працівника, змінюється базовий місяць для обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації. Також індексація доходів проводиться не тільки за основним місцем роботи, а й за сумісництвом.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах