Відображення одночасного придбання товарів або послуг за ставками 7 % та 20%

30 липня 2014 6
У разі одночасного придбання в одного постачальника товарів або послуг з ПДВ за ставками 7 % та 20% такі операції в додатку 5 до декларації з ПДВ відображаються окремими рядками

Операції з придбання лікарських засобів та медичних виробів, які відображаються в розділі II податкової декларації з податку на додану вартість, розшифровуються в розділі II додатка 5 (Д5) в розрізі контрагентів у відповідних розділах залежно від напряму використання таких товарів (в оподатковуваних чи не оподатковуваних операціях).

При цьому в графі 2 таблиці відображається індивідуальний податковий номер постачальника, а в графі 3 — період складання податкових накладних.

У графі 4 зазначається обсяг операцій з придбання на митній території України товарів, постачання яких здійснюється з нарахуванням податку на додану вартість за ставкою 7%, у розрізі кожного контрагента.

Сума податку на додану вартість, сплачена (нарахована) постачальнику за ставкою 7%, у розрізі кожного контрагента, відображається в графі 5.

У разі одночасного придбання в одного постачальника товарів або послуг з податком на додану вартість за ставками 7 % та 20 %, дані операції в додатку 5 (Д5) до податкової декларації з податку на додану вартість відображаються окремими рядками.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах