Безоплатний доступ до ЄДР держвиконавці отримають лише з 2015 року

31 липня 2014 2
Відповідно до змін, внесених до наказу Мін’юсту, держвиконавці отримають вільний та безоплатний доступ до ЄДР з 01.01.2015

Унесено зміни до наказу Мін’юсту від 09.12.2013 № 2599/5 «Про затвердження Порядку надання органам державної виконавчої служби даних в електронному вигляді з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців».

Відповідно до змін, перенесено термін, з якого держвиконавці отримають вільний та безоплатний доступ до ЄДР — з 01.01.2015 (в попередній редакції — з 31.05.2014).

Нагадаємо, що електронні дані з ЄДР держвиконавці отримуватимуть в електронному вигляді у формі розширеного витягу, і це має сприяти більш оперативному примусовому виконанню судових рішень щодо стягнення боргів з недобросовісних суб’єктів господарювання.

На сьогодні ж держвиконавці отримують відомості з ЄДР у загальному порядку шляхом надання державному реєстратору запиту на одержання відповідних відомостей у паперовому вигляді.

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах