ДФС розглянула особливості митного оформлення радіоелектроніки

1 серпня 2014 9
Пропуск радiоелектронних засобiв та випромiнювальних пристроїв спецiального призначення через митний кордон України здiйснюється за наявностi дозволу

 

Податкове відомство нагадало митницям про зміни до Закону України «Про радiочастотний ресурс» вiд 01.06.2000 № 1770-III, які стосуються ввезення радiоелектронних та випромiнювальних засобiв.

Зокрема, за новими правилами пропуск радiоелектронних засобiв та випромiнювальних пристроїв спецiального призначення через митний кордон України та їх митне оформлення здiйснюються за наявностi дозволу на ввезення та документа про пiдтвердження вiдповiдностi.

Порядок видачi дозволу на ввезення з-за кордону радiоелектронних засобiв та випромiнювальних пристроїв спецiального призначення затверджується КМУ, але на даний час його ще не затверджено.

Відповідність підтверджується документом (декларацiя про вiдповiднiсть або сертифiкат вiдповiдностi) на основi рiшення, яке приймається пiсля проведення необхiдних процедур оцiнки вiдповiдностi, що довели виконання встановлених вимог.

Разом з тим, Технiчний регламент радiообладнання i телекомунiкацiйного кiнцевого (термiнального) обладнання, затверджений постановою КМУ вiд 24.06.2009 № 679, не поширюється на радiообладнання i телекомунiкацiйне кiнцеве (термiнальне) обладнання спецiального призначення, яке використовується виключно в цiлях, пов’язаних iз забезпеченням громадського порядку i безпеки держави.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах