Питаннями Криму та його переселенцями опікуватиметься окремий орган

5 серпня 2014 9
Утворено новий центральний орган виконавчої влади — Державну службу України з питань Автономної Республіки Крим, міста Севастополя та тимчасово переміщених осіб

Утворено новий центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується урядом, — Державну службу України з питань Автономної Республіки Крим, міста Севастополя та тимчасово переміщених осіб (далі — Служба).

Голові Служби доручено у двотижневий строк після призначення подати проекти Положення про Службу, а також актів КМУ щодо розміщення Служби та граничної чисельності її працівників.

Розрахувати ж необхідні для функціонування Служби видатки має Мінфін (під час підготовки чергових змін до Держбюджету на 2014 рік).

Постанова набере чинності з дня її офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах