Голова Державної фіскальної служби України про заплановані зміни в податковій системі

12 серпня 2014 6
Для вирішення проблеми зарплати в конвертах Уряд пропонує комплексний план змін у податковій системі

Під час прямого ефіру на телеканалі «112.ua» Голова Державної фіскальної служби України Ігор Білоус розповів про заплановані зміни в податковій системі.

Він зазначив, що в Україні на сьогодні «сірі» або «чорні» зарплати в конвертах становлять понад 20 млрд. грн. Для вирішення цих проблем Уряд України пропонує комплексний план змін у податковій системі.

«Сьогодні в Україні існує 22 обов’язкові податки та збори, які сплачують суб’єкти підприємницької діяльності. Натомість ми пропонуємо залишити лише 9 податків. Велика частина скорочується й узагальнюється. Кількість податкових різниць скорочується з 49 до 3, скасовуються різниці щодо витрат на навчання, ремонт, відрядження тощо», — сказав Ігор Білоус.

 «Переведення двох податків із загальнодержавних до місцевих, а саме податку на нерухоме майно та фіксований сільськогосподарський податок, дає місцевим громадам нові інструменти у вигляді податків, які збираються і залишаються в місцевому бюджеті. Гроші будуть збиратися на місцях і витрачатися на місцях, — наголосив Голова ДФС. — Єдиний звітний період — квартал. Ефект — зменшення кількості звітів і платежів на рік для платників податків. Ми досягнемо зменшення витрат ресурсів держави та бізнесу на адміністрування податків».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах