Уточнено механізм видачі ваучерів на навчання громадян віком старше 45 років

15 серпня 2014 8
Зазнав змін Порядок видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці

Зазнав змін Порядок видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці, затверджений постановою КМУ від 20.03.2013 № 207.

Нагадаємо, що зазначений Порядок розповсюджується на безробітних осіб віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років. На підставі ж ваучера здійснюються перепідготовка, спеціалізація, підвищення кваліфікації таких осіб за професіями та спеціальностями згідно з пріоритетними видами економічної діяльності чи то здобуття освіти на базі вже здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня.

Змінами ж уточнено пакет документів, які подаються заявником для отримання відповідного ваучера та особливості підтвердження його трудового стажу.

Відтак особа, зацікавлена в отриманні ваучера, має подати до центру зайнятості: заяву, паспорт, трудову книжку (її дублікат), документ про профтехнічну або вищу освіту (його дублікат) та реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від його прийняття). З цих документів у присутності особи-заявника знімаються копії, що засвідчуються її підписом.

У разі відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній, а також виконання роботи не на умовах трудового договору особою подається довідка, видана за місцем роботи або архівною установою про прийняття та звільнення з роботи, чи цивільно-правовий договір або інші документи, що підтверджують період зайнятості такої особи. Як і раніше, якщо трудова книжка зберігається у роботодавця, особа подає її копію, засвідчену роботодавцем.

Для підтвердження страхового стажу за період військової служби подається довідка військового комісаріату, в якому особа перебуває на обліку, або військової частини (військового навчального закладу, установи тощо), де особа проходила службу (за наявності).

Загалом же інформацію про стаж центри зайнятості братимуть безпосередньо з бази даних обміну інформацією між Пенсійним фондом України та Державною службою зайнятості.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Демодоступ

Розсилка© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах