Президент підписав Закон про здійснення правосуддя у зв’язку з проведенням АТО

18 серпня 2014 4
Президент України підписав закон, який передбачає механізм визначення судів для розгляду судових справ і здійснення досудового розслідування кримінальних правопорушень, якщо це неможливо у районі проведення АТО

Президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про здійснення правосуддя та кримінального провадження у зв’язку з проведенням антитерористичної операції» за номером 1632-VII, який передбачає механізм визначення судів для розгляду судових справ та здійснення досудового розслідування кримінальних правопорушень, якщо це неможливо у районі проведення АТО.

Закон спрямований на забезпечення доступу громадян та юридичних осіб до суду. Згідно з документом, визначення судів для розгляду таких справ покладається на голів вищих спеціалізованих судів, а на Державну судову адміністрацію покладається складення переліку місцевих та апеляційних судів, які знаходяться в районі проведення АТО і в яких неможливо здійснювати правосуддя, та направлення відповідних подань до голів вищих спеціалізованих судів для прийняття зазначених рішень.

Відповідно до закону, у випадках неможливості здійснювати досудове розслідування, підслідність кримінальних правопорушень, вчинених у районі проведення АТО, визначатиметься Генеральним прокурором України.

Закон набирає чинності з дня його опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах