Документи, які підтверджують належність продукції до медичних виробів для обкладення податком на додану вартість за ставкою 7%

21 серпня 2014 8
Під час інтернет-семінару, проведеного в ГУ ДФС у Київській області, було з’ясовано, які документи підтверджують належність продукції до медичних виробів для обкладення податком на додану вартість за ставкою 7%

Які документи підтверджують належність продукції до медичних виробів для обкладення податком на додану вартість за ставкою 7% згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 01.07.2014 № 216?

Постановою Кабінету Міністрів України від 01.07.2014 року № 216 затверджено перелік медичних виробів, операції з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України яких підлягають обкладенню податком на додану вартість за ставкою 7% (далі — Постанова № 216).

Відповідно до пункту 3 Постанови № 216, документами, які підтверджують належність продукції до медичних виробів, є:

  • свідоцтво про державну реєстрацію медичного виробу або підтвердження про державну реєстрацію — для виробів, які пройшли процедуру державної реєстрації в установленому порядку;
  • декларація про відповідність — для медичних виробів, які пройшли процедуру оцінки відповідності згідно з Технічним регламентом щодо медичних виробів, затвердженим постановою КМУ від 02.10.2013 № 753, Технічним регламентом щодо медичних виробів для діагностики in vitro, затвердженим постановою КМУ від 02.10.2013 № 754, та Технічним регламентом щодо активних медичних виробів, які імплантують, затвердженим постановою КМУ від 02.10.2013 № 755;
  • заява про медичні вироби особливого призначення — для медичних виробів, виготовлених на замовлення або призначених для оцінки характеристик, відповідно до Технічного регламенту щодо медичних виробів, затвердженого постановою КМУ від 02.10.2013 № 753, Технічного регламенту щодо медичних виробів для діагностики in vitro, затвердженого постановою КМУ від 02.10.2013 № 754, та Технічного регламенту щодо активних медичних виробів, які імплантують, затвердженого постановою КМУ від 02.10.2013 № 755.

Водночас повідомляємо, що для застосування норм Постанови № 216 ДФС України рекомендує керуватися листом Міністерства охорони здоров’я України від 10.07.2014 № 18.02-04/4041/1563-ф-14 щодо застосування норм зазначеної постанови. У даному листі, зокрема,  визазначено, що до 1 липня 2015 року обов’язковим документом, який підтверджує належність продукції до медичних виробів, є свідоцтво про державну реєстрацію медичного виробу або підтвердження про державну реєстрацію медичного виробу. Необов’язковими документами є декларація про відповідність та заява про медичні вироби особливого призначення.



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Демодоступ

Освітні заходи

Семінар «Все про ПДВ і перевірки у 2017 році»

10 лютого 2017 року, Київ


Розсилка



© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах