Нове в державному регулюванні виробництва спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів

26 серпня 2014 18
Кабмін вніс зміни до постанови «Про деякі питання державного регулювання виробництва спирту етилового, коньячного та плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів»

Внесені зміни до постанови «Про деякі питання державного регулювання виробництва спирту етилового, коньячного та плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів», затвердженої КМУ від 15.02.1999 № 186 (далі — Постанова № 186).

Зокрема, виключено пункт 1 Постанови № 186, який стосувався затвердження технічних умов на виробництво:

  • спирту етилового, горілки, лікеро-горілчаних виробів та алкогольних напоїв з використанням спирту етилового від 1,2 до 8,5 % об’ємних одиниць;
  • тютюнових виробів;
  • спирту коньячного, плодового та виноградного, коньяку, виноробної продукції та інших міцних напоїв, що виготовляються з спирту плодового та виноградного.

Змін також зазнав пункт 2 Постанови № 186, в якому визначено, що Міністерством аграрної політики та продовольства за погодженням з Державною фіскальною службою затверджуються норми виробничих втрат і виходу щодо:

  • спирту етилового, горілки та лікеро-горілчаних виробів;
  • щодо спирту коньячного, плодового та виноградного, коньяку, виноробної продукції та інших міцних напоїв, що виготовляються із спирту коньячного, плодового та виноградного;
  • тютюнових виробів.

Постанова набере чинності з дня її офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах