Як отримуватимуть санаторно-курортні путівки переселенці-пільговики з Криму та зони АТО

29 серпня 2014 12
Уряд визначився з питанням санаторно-курортного лікування осіб, які переселилися з АР Крим та зони АТО до інших регіонів України

Уряд визначився з питанням санаторно-курортного лікування осіб, які переселилися з АР Крим та зони АТО до інших регіонів України.

У зв’язку з цим дещо підкориговано положення: 

  • Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчими органами міських рад, затвердженого постановою КМУ від 22.02.2006 № 187;
  • Порядку організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою КМУ від 27.03.2013 № 261.

Відповідні зміни стосуються виключно пільгових категорій переселенців (інвалідів, ветеранів війни та осіб, постраждалих унаслідок Чорнобильської катастрофи, у тому числі дітей).

Зокрема, згідно зі змінами, зазначеним категоріям переселенців для отримання санаторно-курортних путівок достатньо лише шляхом подання відповідної заяви стати на облік у структурному підрозділі з питань соціального захисту населення за своїм фактичним місцем проживання.

Водночас для переселенців-чорнобильців скасовано обов’язок разом із заявою подавати довідку, видану за місцем реєстрації, про те, що вони не перебувають на обліку для забезпечення в наступному році санаторно-курортною путівкою.

Постанова набере чинності з дня її офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах