Зміни до Порядку нагляду за діяльністю акціонерних товариств

3 вересня 2014 12
Затверджено зміни до Порядку нагляду за реєстрацією акціонерів, проведенням загальних зборів, голосуванням та підбиттям його підсумків на загальних зборах акціонерних товариств

Затверджено зміни до Порядку нагляду за реєстрацією акціонерів, проведенням загальних зборів, голосуванням та підбиттям його підсумків на загальних зборах акціонерних товариств, затвердженого рішенням НКЦПФР від 25.10.2012 № 1518 (далі — Порядок).

Зокрема, представники Комісії, що здійснюють нагляд, можуть призначатися в тому числі й за зверненням депозитарної установи або Центрального депозитарію цінних паперів у випадку, якщо їм передані за договором повноваження реєстраційної комісії та/або лічильної комісії (з доданням копії договору).

Під час здійснення нагляду представниками Комісії не перевіряється відповідність переліку питань, які розглядаються загальними зборами порядку денному, який був надісланий акціонеру разом з повідомленням про проведення загальних зборів.

Пункт 6 розділу ІV Порядку доповнено — протокол здійснення нагляду вручається уповноваженій особі акціонерного товариства у день його завершення.

Строк передачі копії протоколу, який залишається в територіальному органі Комісії, до структурного підрозділу центрального апарату Комісії збільшено до п’яти робочих днів замість трьох.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах