Погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

17 вересня 2014 9
Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробляється у разі формування нової земельної ділянки

Мінекономрозвитку зазначило, що проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробляється у разі формування нової земельної ділянки (крім поділу та об’єднання) або в разі зміни її цільового призначення.

Проект землеустрою подається розробником, тобто суб’єктом господарювання, який має відповідну ліцензію, на погодження до територіального органу центрального органу виконавчої влади, що здійснює реалізацію державної політики у сфері земельних відносин.

Погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на основі узгоджених рішень з органами виконавчої влади, визначеними статтею 1861 Земельного кодексу України, може здійснюватись через центри надання адміністративних послуг.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах