Робоча ситуація дня: Допомога на лікування фізособі коштом благодійної організації — без ПДФО

23 вересня 2014 14
Чи підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб сума коштів, що надається благодійною організацією як допомога на лікування або медичне обслуговування фізичній особі? Які потрібно мати підтвердні документи в цій ситуації?

Чи підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб сума коштів, що надається благодійною організацією як допомога на лікування або медичне обслуговування фізичній особі? Які потрібно мати підтвердні документи в цій ситуації?

Згідно з підпунктом 165.1.19 Податкового кодексу України (ПК), до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються та, відповідно, не підлягають оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб кошти або вартість майна (послуг), що надаються як допомога на лікування та медичне обслуговування платника податку за рахунок коштів благодійної організації.

Якими підтвердними документами необхідно засвідчити потребу фізичної особи — платника податку в лікуванні та медичному обслуговуванні — дізнавайтеся в тижневику «Головбух» № 35.



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Демодоступ

Розсилка



© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах