Самозайнятих осіб зможуть залучати до суспільно корисних робіт

25 вересня 2014 7
Осіб, які забезпечують себе роботою самостійно, зможуть залучати до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану

Осіб, які забезпечують себе роботою самостійно, зможуть залучати до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану. Відповідні зміни Уряд вніс до Порядку залучення працездатних осіб до суспільно корисних осіб в умовах воєнного стану, затвердженого постановою КМУ від 13.07.2011 № 753.

Разом з тим введено поняття трудової повинності. Під ним розуміють короткостроковий трудовий обов’язок на період мобілізації і воєнного часу з метою виконання робіт, що мають оборонний характер, а також ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, які виникли в період воєнного стану, та їх наслідків, що не потребує обов’язкової згоди особи, щодо якої запроваджується такий трудовий обов’язок.

Постанова набирає чинності з дня офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах