• Головна сторінка
  • » Новини
  • » Податкові новини
  • » Як у податковому обліку платника податку враховуються витрати, пов’язані з придбанням побутових приладів, призначених для користування працівниками, що перебувають у трудових відносинах з таким платником

Як у податковому обліку платника податку враховуються витрати, пов’язані з придбанням побутових приладів, призначених для користування працівниками, що перебувають у трудових відносинах з таким платником

29 вересня 2014 34
Витрати платника податку на придбання та ремонт побутових приладів, призначених для користування працівниками, що перебувають у трудових відносинах з таким платником, не є такими, що здійснюються у зв’язку з охороною праці або веденням господарської діяльності

Як у податковому обліку платника податку враховуються витрати, пов’язані з придбанням та ремонтом побутових приладів (холодильника, мікрохвильової печі, телевізора тощо), призначених для користування працівниками, що перебувають у трудових відносинах з таким платником?

Відповідно до підпункту «є» підпункту 138.8.5 Податкового кодексу України (ПК), до складу загальновиробничих витрат, що враховуються під час обчислення об’єкта оподаткування, включаються витрати на охорону праці, техніку безпеки, понесені відповідно до законодавства.

Перелік заходів та засобів з охорони праці, витрати на здійснення та придбання яких включаються до витрат, затверджений постановою КМУ від 27.06.2003 № 994, не передбачає придбання платником податку побутових приладів (холодильника, мікрохвильової печі, телевізора тощо), призначених для користування працівниками, що перебувають у трудових відносинах з таким платником.

Отже, витрати платника податку на придбання та ремонт побутових  приладів (холодильника, мікрохвильової печі, телевізора тощо), призначених  для користування працівниками, що перебувають у трудових відносинах з таким платником, не є такими, що здійснюються у зв’язку з охороною праці або веденням господарської  діяльності, і відповідно як витрати  на фінансування особистих потреб фізичних осіб не враховуються у складі витрат платника податку при обчисленні об’єкта оподаткування (пп. 139.1.1 ПК).



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка



© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Читайте без обмежень всі статті

Зареєструйтеся та отримайте безлімітний доступ до:
форм та зразків для скачування
консультацій експертів
✓ форм та зразків
✓ найсвіжіших бухгалтерських новин
✓ професійних безплатних вебінарів
✓ спілкування з колегами-практиками та експертами

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль