Яким чином перераховується військовий збір великим платником податків після його переведення на облік за новим місцем обліку

30 вересня 2014 16
Великий платник податків після взяття його на облік за новим місцем обліку зобов’язаний сплачувати податки за місцем попереднього обліку у контролюючих органах

Яким чином перераховується військовий збір великим платником податків після його переведення на облік за новим місцем обліку?

Відповідно до підпункту 1.4 пункту 161 підрозділу 10 розділу XX Податкового кодексу України (ПК), нарахування, утримання та сплата (перерахування) збору до бюджету здійснюється у порядку, встановленому статтею 168 ПК для податку на доходи фізичних осіб, за ставкою 1,5% від об’єкта оподаткування.

Згідно з підпунктом 168.4.1 ПК, податок, утриманий з доходів резидентів та нерезидентів,зараховується до бюджету згідно з Бюджетним кодексом України (БК).

Статтею 29 БК визначено перелік доходів, що включаються до складу доходів Державного бюджету України.

Військовий збір, що сплачується (перераховується) згідно з пунктом 161 підрозділу 10 розділу XX ПК, належить до доходів загального фонду Державного бюджету України (п. 29.2 БК).

Пунктом 64.7 ПК передбачено, що великий платник податків, щодо якого центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, прийняв рішення про переведення на облік у контролюючому органі, що здійснює супроводження великих платників податків, після взяття його на облік за новим місцем обліку зобов’язаний сплачувати податки за місцем попереднього обліку у контролюючих органах, а подавати податкову звітність та виконувати інші обов’язки, передбачені ПК, за новим місцем обліку.



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка



© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Читайте без обмежень всі статті

Зареєструйтеся та отримайте безлімітний доступ до:
форм та зразків для скачування
консультацій експертів
✓ форм та зразків
✓ найсвіжіших бухгалтерських новин
✓ професійних безплатних вебінарів
✓ спілкування з колегами-практиками та експертами

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль