Користування регіональними мовами або мовами меншин та порядку оскарження податкового повідомлення-рішення

30 вересня 2014 10
ДФС роз’яснює права користування регіональними мовами або мовами меншин під час звернення до органів державної влади

ДФС роз’яснює права користування регіональними мовами або мовами меншин під час звернення до органів державної влади, місцевого самоврядування та порядок оскарження податкового рішення.

Зокрема, зазначено, що українська мова як державна обов’язково застосовується на всій території України при здійсненні повноважень органами законодавчої, виконавчої та судової влади, у міжнародних договорах, у навчальному процесі в навчальних закладах у межах і порядку, що визначаються Законом України «Про засади державної мовної політики» від 03.07.2012 № 5029-VI. Держава сприяє використанню державної мови в засобах масової інформації, науці, культурі, інших сферах суспільного життя.

Проте не можна заперечувати або применшувати права на користування регіональними мовами або мовами меншин у відповідній сфері та на територіях поширення. У межах території, на якій поширена регіональна мова (мови), в роботі, діловодстві та документації місцевих органів державної влади й органів місцевого самоврядування може використовуватися регіональна мова (мови).

Фахівці ДФС зазначають, що громадяни мають право звертатися до органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, об’єднань громадян, посадових осіб українською чи іншою мовою, прийнятною для сторін.

Щодо кількості повідомлень-рішень, які можна зазначити в одній скарзі, роз’яснено, що законодавством не обмежено кількість таких рішень контролюючого органу.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах