Податкове зобов’язання з ПДВ за ставкою 7%: нараховувати чи ні

10 жовтня 2014 16
Якщо покупець отримав обладнання до першого квітня 2014 року, а оплата здійснювалася за рахунок бюджетних коштів після цієї дати, постачальник зобов’язаний нарахувати суму податкових зобов’язань з ПДВ за ставкою 7%

На запитання про зміни в оподаткуванні медичних виробів під час «гарячої лінії» у ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві відповідав начальник управління оподаткування та контролю окремих об’єктів і операцій Руслан Зелінський.

Покупець отримав медичне обладнання в березні 2014 року, оплату провів за рахунок бюджетних коштів в липні 2014 року. Чи необхідно нараховувати відповідну суму податкових зобов’язань з ПДВ за ставкою 7%?   

Під час постачання товарів/послуг з оплатою за рахунок бюджетних коштів датою виникнення податкових зобов’язань з ПДВ, відповідно до пункту 187.7 Податкового кодексу України, є дата зарахування таких коштів на банківський рахунок платника податку.

Якщо покупець отримав обладнання до першого квітня 2014 року, а оплата  здійснювалася за рахунок бюджетних коштів після цієї дати, постачальник зобов’язаний за фактом оплати таких товарів (після 01.04.2014) нарахувати суму податкових зобов’язань з ПДВ за ставкою 7% та виписати податкову накладну. 



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка



© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Читайте без обмежень всі статті

Зареєструйтеся та отримайте безлімітний доступ до:
форм та зразків для скачування
консультацій експертів
✓ форм та зразків
✓ найсвіжіших бухгалтерських новин
✓ професійних безплатних вебінарів
✓ спілкування з колегами-практиками та експертами

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль