Підписано Закон про заборону штрафів за прострочені кредити боржників у зоні АТО

13 жовтня 2014 10
Встановлюється мораторій на нарахування пені та штрафів на основну суму заборгованості по кредитних зобов’язаннях громадянам України, місце проживання яких знаходиться на території проведення АТО

01.10.2014 повернуто з підписом від Президента України Закон «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» від 02.09.2014 № 1669-VII (проект № 4313а).

Законом встановлюється мораторій на нарахування пені та штрафів на основну суму заборгованості по кредитних зобов’язаннях громадянам України, місце проживання яких знаходиться на території проведення антитерористичної операції або переселилися з неї у період проведення антитерористичної операції.

 Крім цього, передбачається тимчасове обмеження щодо здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності у період та на території проведення антитерористичної операції.

Під час проведення АТО дозвільні органи зобов’язані автоматично подовжувати дію документів дозвільного характеру виданих суб’єктам господарювання, що здійснюють діяльність на території проведення антитерористичної операції.

Строк дії (чинності) цього нормативного акту поширюється на період проведення АТО з моменту набрання ним чинності.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах