«Зелене світло» від уряду для Рахункової палати на проведення перевірок

13 жовтня 2014 11
Із Переліку контролюючих органів, які потребують дозволу КМУ на проведення перевірок підприємств, установ, організацій та фізосіб-підприємців, вилучено Рахункову палату України

Із Переліку контролюючих органів, які потребують дозволу КМУ на проведення перевірок підприємств, установ, організацій та фізосіб-підприємців, вилучено Рахункову палату України.

Відповідні зміни внесено до постанови КМУ від 13.08.2014 № 408, яка запровадила тимчасове (до кінця 2014 року) обмеження на проведення перевірок державними інспекціями та іншими контролюючими органами.

Нагадаємо, що Рахункова палата наділена правом перевіряти, зокрема, підприємства, установи, організації, банки, кредитні установи, господарські товариства, страхові компанії, інші фінустанови і їх спілки, асоціації та інші об’єднання незалежно від форм власності, об’єднання громадян, недержавні фонди та інші недержавні некомерційні громадські організації у тій частині їх діяльності, яка стосується використання коштів Державного бюджету України, кредитів під гарантію держави.

Постанова набере чинності з дня її офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах