Здійснення імпортних операцій без увезення товару на територію України за зовнішньоекономічними договорами: чи можливо

13 жовтня 2014 16
Із 23 вересня 2014 року до 2 грудня 2014 року включно заборонено здійснення розрахунків в іноземній валюті за імпортними операціями без увезення товару на територію України

Чи можливе здійснення імпортних операцій без увезення товару на територію України за зовнішньоекономічними договорами (у тому числі укладеними до початку дії постанови № 591)?

Постановою Правління НБУ «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України» від 22.09.2014 № 591 (далі — Постанова № 591), яка набрала чинності 23 вересня 2014 року, внесено зміни до підпункту 14 пункту 1 постанови Правління НБУ «Про введення додаткових механізмів для стабілізації грошово-кредитного та валютного ринків України»  від 29.08.2014 № 540 (далі — Постанова № 540), згідно з якими заборонено здійснення розрахунків в іноземній валюті за імпортними операціями без увезення товару на територію України.

При цьому Постанова № 540 діє до 2 грудня 2014 року включно.

Тобто з 23 вересня 2014 року до 2 грудня 2014 року включно заборонено здійснення розрахунків в іноземній валюті за імпортними операціями без увезення товару на територію України, незалежно від дати укладання зовнішньоекономічного договору.



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка



© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Читайте без обмежень всі статті

Зареєструйтеся та отримайте безлімітний доступ до:
форм та зразків для скачування
консультацій експертів
✓ форм та зразків
✓ найсвіжіших бухгалтерських новин
✓ професійних безплатних вебінарів
✓ спілкування з колегами-практиками та експертами

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт
Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль