Робоча ситуація дня: Збираємо автонавантажувач для власних потреб

13 жовтня 2014 16
Підприємство збирає із закуплених запчастин, а потім продає готові автонавантажувачі. Керівник прийняв рішення зібрати один автонавантажувач для власних потреб та задіяти його в господарській діяльності підприємства. Як відобразити таку операцію в бухгалтерському та податковому обліку підприємства?

Підприємство збирає із закуплених запчастин, а потім продає готові автонавантажувачі. Керівник прийняв рішення зібрати один автонавантажувач для власних потреб та задіяти його в господарській діяльності підприємства. Як відобразити таку операцію в бухгалтерському та податковому обліку підприємства?

Якщо підприємство складає із деталей автонавантажувач для власних потреб, то в бухобліку це відображають як процес створення основного засобу. Першим кроком до цього буде сформувати його первісну вартість. До неї враховують усі затрати, пов’язані зі створенням та доведенням основного засобу до стану придатного для використання (п. 8 П(С)БО 7 «Основні засоби»).

Про відображення такої операції в бухгалтерському та податковому обліку підприємства читайте в експертно-правовій системі «Expertus: Податки».



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Демодоступ

Розсилка



© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах