Реструктуризація кредитів підприємців Донецької та Луганської областей

15 жовтня 2014 8
НБУ рекомендує банкам України переглянути умови сплати підприємцями Донецької та Луганської областей зобов’язань за кредитними договорами

НБУ рекомендує банкам України розглянути питання щодо можливості перегляду ними умов сплати (реструктуризації) підприємцями Донецької та Луганської областей зобов’язань за кредитними договорами, зокрема, щодо надання відстрочок у погашенні основного боргу та сплаті відсотків, звільнення від штрафних санкцій тощо.

Пропонується розглядати питання пом’якшення умов виконання кредитних договорів, а також індивідуально аналізувати кожне звернення позичальника-підприємця щодо надання йому кредитних коштів на сприятливих умовах.

Одночасно НБУ повідомляє, що положеннями прийнятого Закону України «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції» від 02.09.2014 № 1669-VII встановлено тимчасовий мораторій нарахування пені та штрафних санкцій на основну суму заборгованості із зобов’язань за кредитними договорами та договорами позики суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність на території проведення АТО, та осіб, які проживають у зоні проведення АТО або переселилися з неї під час її проведення.

Зазначений Закон чинний з 15.10.2014.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах