• Головна сторінка
  • » Новини
  • » Податкові новини
  • » Чи потрібно для складання податкової накладної визначати код згідно з УКТ ЗЕД для товару, що утворився внаслідок розібрання іншого товару, ввезеного на митну територію України

Чи потрібно для складання податкової накладної визначати код згідно з УКТ ЗЕД для товару, що утворився внаслідок розібрання іншого товару, ввезеного на митну територію України

17 жовтня 2014 6
Оскільки товар, що утворився внаслідок розібрання ввезеного на митну територію України іншого товару, не проходив процедури митного оформлення як окремий товар, то під час складання податкової накладної за операціями з постачання таких товарів код УКТ ЗЕД не визначається

Чи потрібно для складання податкової накладної визначати код згідно з УКТ ЗЕД для товару, що утворився внаслідок розібрання іншого товару чи необоротного активу, ввезеного на митну територію України?

Згідно з підпунктом  «і» пункту 201.1 Податкового кодексу України (ПК), у податковій накладній для товарів, ввезених на митну територію України, окремо зазначається код таких товарів згідно з УКТ ЗЕД.

Відповідно до підпункту 3 пункту 14 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом МДЗ від 14.01.2014 № 10, код згідно з УКТ ЗЕД товару, ввезеного на митну територію України, заноситься до графи 4 податкової накладної.

Підпунктом 14.1.211 ПК визначено, що ввезення товарів на митну територію України — це сукупність дій, пов’язаних із переміщенням товарів через митний кордон України відповідно
до Митного кодексу України (МК).

Відповідно до пункту 8 статті 257 МК, митне оформлення товарів здійснюється на підставі митної декларації, до якої вносяться такі відомості, як найменування товару, торговельний опис, що дає змогу ідентифікувати та класифікувати товар, код товару згідно з УКТ ЗЕД, найменування країни походження товарів (за наявності).

Оскільки товар, що утворився внаслідок розібрання ввезеного на митну територію України іншого товару  чи необоротного активу, не проходив процедури митного оформлення як окремий товар, у зв’язку з чим не визначався та не вказувався у митній декларації його код згідно з УКТ ЗЕД, то під час складання податкової накладної за операціями з постачання таких товарів код УКТ ЗЕД не визначається.



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Демодоступ

Розсилка



© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах