Збільшено видатки Держбюджету-2014 на соцзахист і протезування учасників АТО

20 жовтня 2014 15
Верховна Рада ухвалила Закон щодо соціального захисту інвалідів, ветеранів та учасників антитерористичної операції

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» (щодо соціального захисту інвалідів, ветеранів та учасників антитерористичної операції).

 Законом шляхом внесення змін до додатка № 3 «Розподіл видатків Державного бюджету України на 2014 рік», затвердженого Законом «Про Державний бюджет України на 2014 рік», зменшено на 9 184,2 тис. гривень видатки Міністерству фінансів України (загальнодержавні видатки) на фінансування бюджетної програми «державні капітальні видатки, що розподіляються Кабінетом Міністрів України», код 3511090.

Водночас збільшено на цю ж суму видатки Міністерству соціальної політики України на додаткове фінансування бюджетної програми «керівництво та управління у сфері соціального захисту інвалідів та ветеранів», код 2505010 (2184,2 тис. гривень) та нової бюджетної програми «забезпечення протезуванням та ортезуванням виробами підвищеної функціональності за технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, окремих категорій громадян, які брали участь в антитерористічній операції та/або у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості кінцівки або кінцівок», код 2505040 (7000.0 тис. гривень).

Відповідний законопроект зареєстровано за номером 5146.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах