Глава держави підписав Закон «Про прокуратуру»

23 жовтня 2014 4
Президент України Петро Порошенко підписав закон, який скасовує функцію загального нагляду прокуратури

Президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про прокуратуру», який скасовує функцію загального нагляду прокуратури.

«Слідство маємо передати Державному бюро розслідувань. Останній радянський рудимент в українській правоохоронній системі ми ліквідували», — сказав Президент, підписуючи закон.

Законом скасовуються функції прокуратури щодо нагляду за додержанням і застосуванням законів (так званий «загальний нагляд»). Основна роль у виконанні таких завдань відводиться профільним органам державної влади. Повноваження прокуратури у сфері суспільних відносин, не пов’язаних із кримінальним судочинством, обмежуються винятково її можливістю здійснювати дії, пов’язані з виконанням конституційної функції представництва інтересів громадянина або держави в суді.

Окрім цього, Президент зазначив, що прийняття Закону «Про прокуратуру» наближує Україну до європейських стандартів.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах