Строки визнання вантажів гуманітарною допомогою

19 січня 2016 57
Зазнала змін постанова КМУ «Про затвердження Порядку взаємодії центральних органів виконавчої влади та Національного банку щодо визнання вантажів (товарів), коштів, у тому числі в іноземній валюті, виконаних робіт, наданих послуг гуманітарною допомогою» від 25.03.2013 № 241

Зазнала змін постанова КМУ «Про затвердження Порядку взаємодії центральних органів виконавчої влади та Національного банку щодо визнання вантажів (товарів), коштів, у тому числі в іноземній валюті, виконаних робіт, наданих послуг гуманітарною допомогою» від 25.03.2013 № 241.

Зокрема, уточнено строки прийняття рішень про визнання вантажів гуманітарною допомогою та проведення їх контролю.

Так, Мінсоцполітики протягом п’яти робочих днів після надходження поданих заявниками документів для такого визнання опрацьовує документи, готує проект рішення та переліки відповідних вантажів і надсилає їх в електронній формі ЦОВВ та НБУ для опрацювання (за три дні).

В одноденний строк після прийняття рішення Мінсоцполітики надсилає його копію ЦООВ, НБУ, місцевим органам виконавчої влади та оприлюднює рішення на своєму офіційному веб-сайті.

Місцеві органи влади приймають рішення про визнання гуманітарною допомогою вантажів вагою до трьох тонн та легкових автомобілів для забезпечення ними інвалідів, дітей-інвалідів, які перебувають на обліку для їх отримання.

Державний санітарно-епідеміологічний, ветеринарно-санітарний, фітосанітарний, радіологічний та екологічний контроль товарів (предметів) гуманітарної допомоги, що ввозяться на митну територію України, здійснюється першочергово і безоплатно.

Загальний строк проведення цих видів контролю до п’яти робочих днів, а за потреби проведення лабораторних досліджень гуманітарки — 15 робочих днів.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах