Валютні аукціони НБУ стануть щоденними

6 листопада 2014 8
Із 5 листопада аукціони з продажу інвалюти будуть проводитись щоденно, крім святкових і вихідних днів

НБУ повідомив, що з 05.11.2014 аукціони з продажу інвалюти будуть проводитись щоденно (крім святкових та вихідних днів). У них зможуть брати участь банки, яким встановлено короткострокові кредитні ліміти НБУ.

Банки-учасники мають подати заявку за допомогою Системи підтвердження угод НБУ до 10:00 у день проведення аукціону. Об 11:00 НБУ опублікує ціну відсікання та середньозважений курс аукціону на своїй сторінці в інформаційній системі Thomson-Reuters NBU01. Середньозважений курс аукціону відіграватиме роль індикативного валютного курсу долара США до гривні в цей день.

Також НБУ повідомив, що під час встановлення курсів купівлі-продажу інвалюти у касі як курсовий орієнтир банки можуть використовувати значення індикативного валютного курсу за попередній день з відхиленням до 5%.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах