Валютних обмежень для інвесторів за угодою про розподіл продукції стало менше

10 листопада 2014 8
НБУ спростив правила проведення валютних розрахунків для інвесторів за угодами про розподіл продукції

НБУ спростив правила проведення валютних розрахунків для інвесторів за угодами про розподіл продукції (далі ― інвестор).

Зокрема, не здійснюватимуть контроль своєчасності розрахунків за операціями інвесторів у разі експорту/імпорту товарів. Нагадаємо, що для експорту товарів існує ліміт ― 180 днів з дня оформлення митної декларації, протягом яких потрібно зарахувати виручку до банку за вивезені товари. А в разі імпорту товарів ― не потрібно отримувати спеціальний висновок після прострочення аналогічного строку.

Також не діятимуть обмеження максимальних розмірів процентних ставок до запозичень інвестора у зв’язку з угодою про розподіл продукції. Так само залучення кредитів та позик в іноземній валюті інвестором у зв’язку такою угодою не потребує отримання реєстраційного свідоцтва.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах