Як фінансуватимуть бюджетні установи Донецької та Луганської областей

10 листопада 2014 6
Уряд затвердив Тимчасовий порядок фінансування бюджетних установ, здійснення соціальних виплат населенню та надання фінансової підтримки окремим підприємствам і організаціям Донецької та Луганської областей

Уряд затвердив Тимчасовий порядок фінансування бюджетних установ, здійснення соціальних виплат населенню та надання фінансової підтримки окремим підприємствам і організаціям Донецької та Луганської областей.

Так, документом визначено, що працівникам бюджетних установ за період, коли установа розміщувалась на тимчасово неконтрольованій території, а потім така територія стала контрольованою або установу перемістили в інший контрольований владою населений пункт, зарплата виплачується у повному обсязі за рахунок кошторису установи.

При цьому видатки з держбюджету, бюджету ПФУ та бюджетів інших фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування здійснюються лише після повернення населених пунктів під контроль органів держвлади.

Також розглянуто порядок фінансування бюджетних установ у разі їх переміщення у контрольовані міста після набрання чинності цього тимчасового порядку.

Постанова набирає чинності з дня офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах