Ресторани не повинні отримувати дозвіл на розміщення прапора України

14 листопада 2014 8
Ресторани не повинні отримувати дозвіл на розміщення державного прапора України або прапора іншої держави — такою є позиція Держпідприємництва

Згідно зі статтею 20 Конституції України, опис державних символів України та порядок їх використання встановлюються законом, що приймається не менш як двома третинами від конституційного складу Верховної Ради України.

Проте на сьогодні закону, який би регулював порядок використання Державного Прапору України, немає.

Згідно із загальними вимогами до реклами, закріпленими статтею 8 Закону України «Про рекламу», у рекламі забороняється, зокрема, використовувати або імітувати:

  • зображення Державного Герба України, Державного Прапора України;
  • звучання Державного Гімну України;
  • зображення державних символів інших держав та міжнародних організацій;
  • офіційні назви державних органів, органів місцевого самоврядування, крім випадків, передбачених законами України у сфері інтелектуальної власності.

Однак розміщення Державного Прапора України або прапора іншої держави на території чи на будівлі ресторану, на думку Держпідприємництва, не є використанням чи імітуванням його зображення.

Крім того, у Законі України «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності» відсутній відповідний дозвіл, у зв’язку з чим необхідності в його отриманні немає.

Держпідприємництво наголошує: забороняється вимагати від суб’єктів господарювання отримання дозвільних документів, які не внесені до Переліку документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах