Робоча ситуація дня: Утримання податку з доходу нерезидента за послуги з навчання та консультування

14 листопада 2014 12
Підприємство отримує послуги з консультування та навчання працівників від спеціалістів з Румунії в межах договору взаємної підтримки. Вартість послуг включає витрати на перебування спеціалістів в Україні та надбавку. Чи потрібно утримувати податок з доходу нерезидента?

Підприємство отримує послуги з консультування та навчання працівників від спеціалістів з Румунії в межах договору взаємної підтримки. Вартість послуг включає витрати на перебування спеціалістів в Україні та надбавку. Чи потрібно утримувати податок з доходу нерезидента?

Як відомо, будь-які доходи, отримані нерезидентами із джерелом їх походження з України, підлягають оподаткуванню на території України (п. 160.1 Податкового кодексу України). А до таких доходів належить, зокрема, винагорода за провадження нерезидентами або уповноваженими особами освітньої діяльності та інші доходи від провадження ними господарської діяльності на території України.

Про оподаткування доходів нерезидентів читайте в експертно-правовій системі «Expertus: Податки».



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Демодоступ

Розсилка



© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах