Імпортувати продукцію in bulk буде простіше

17 листопада 2014 13
Резидентам, які ввозять продукцію in bulk для потреб власного виробництва, дозволять самостійного проводити лабораторний аналіз

Кабмін спростив процедуру імпорту продукції in bulk.

Зокрема, резидентам, які ввозять продукцію in bulk для потреб власного виробництва, дозволять самостійного проводити лабораторний аналіз.

Також суб’єкти господарської діяльності, які в повному обсязі реалізують раніше ввезену продукцію in bulk виробникам ліків, зможуть розміщувати її на ліцензованому складі виробника з можливістю відбору проб для лабораторного аналізу виробником.

Нагадаємо, що продукція in bulk ― це будь-який лікарський засіб, призначений для виробництва готового лікарського засобу, який пройшов усі стадії технологічного процесу, крім стадії фасування та/або кінцевого пакування і маркування (ст. 2 Закону України «Про лікарські засоби» від 04.07.2012 № 5038-VI).

Постанова набирає чинності з дня офіційного опублікування.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах