Порядок заповнення податкової накладної: знову зміни

19 листопада 2014 8
Із 1 січня 2015 року запроваджується нова форма податкової накладної та порядок її заповнення

У газеті «Урядовий кур’єр» опубліковано наказ Мінфіну від 14.11.2014 № 1129, яким вносяться зміни до Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Мінфіну від 22.09.2014 № 957.

Так, з 01.01.2015 запроваджується нова форма податкової накладної та порядок її заповнення. Зокрема, відсутні поля для проставляння відмітки про паперову форму податкової накладної. Водночас у графі «Одиниця виміру товару/послуги» доведеться зазначати умовне позначення відповідної назви одиниці вимірювання/обліку (українське) та код одиниці вимірювання відповідно до Класифікатора системи позначень одиниць вимірювання та обліку.

У порядку ж заповнення податкової накладної прописали, що при виконанні багатосторонньої угоди про розподіл продукції за участю кількох інвесторів податкову накладну зможуть складати як оператор, так і інвестори, якщо всі інвестори зареєстровані платниками ПДВ. Також наведено порядок заповнення податкової накладної при виконанні багатосторонньої угоди про розподіл продукції.

Зазначені зміни набирають чинності з 01.12.2014.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах