Помилка в обов’язкових реквізитах накладної: які наслідки

21 січня 2016 26
Розрахунок коригування до податкової накладної складається і у випадку виправлення допущених при її складанні помилок, у т. ч. не пов’язаних зі зміною суми компенсації вартості товарів (послуг)

Як відомо, розрахунок коригування до податкової накладної складається також у випадку виправлення допущених при її складанні помилок, у т. ч. не пов’язаних зі зміною суми компенсації вартості товарів (послуг). У такому розрахунку коригування зазначаються виправлені дані.

При цьому сума ПДВ, зазначена у податковій накладній, у заголовній і табличній частинах якої допущено помилки і які виправлено шляхом складання розрахунку коригування, може бути включена до складу податкового кредиту після реєстрації такого розрахунку коригування в ЄРПН, але не пізніше 365 календарних днів з дати складання такої податкової накладної.

Водночас податківці застерігають, що виявлення контролюючим органом за результатами документальної позапланової виїзної перевірки, проведеної за заявою покупця, допущених продавцем товарів (послуг) помилок при зазначенні обов’язкових реквізитів податкової накладної тягне за собою накладення на платника податку — продавця штрафу в розмірі 170 грн. та зобов’язання виправити такі помилки.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах