Переміщення територіальних органів Міндоходів та ДФС м. Донецька та м. Луганська

21 листопада 2014 15
СДПІ з обслуговування великих платників у Донецьку та Луганську будуть перенесені до населених пунктів, на території яких органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі

Згідно з наказом Державної фіскальної служби, будуть переміщені СДПІ з обслуговування великих платників у м. Донецьку, ГУ ДФС у Донецькій області та його територіальні органи, СДПІ з обслуговування великих платників у м. Луганську до населених пунктів, на території яких органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі (міста Маріуполь, Сєвєродонецьк, Красноармійськ, Дружківка, Краматорськ, Артемівськ).

Наказ про зміну істотних умов праці доведено до відома всіх працівників ГУ та підпорядкованих територіальних органів. Після спливу двох місяців із працівниками, які відмовились від переведення на роботу в іншу місцевість разом з підприємством, а також відмовились від продовження роботи у зв’язку із зміною істотних умов праці, трудові відносини будуть припинені.

Наказом передбачено до 27.11.2014 відновлення роботи працівників територіальних органів Міндоходів та ДФС в ІС «Податковий блок» у нових місцях дислокації.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах