Уже скоро податковий кредит виникатиме виключно на основі електронної накладної

8 грудня 2014 12
Податківці роз’яснили, що податковий кредит з ПДВ за правилами електронного адміністрування виникатиме винятково на основі зареєстрованих податкових

Податківці роз’яснили, що податковий кредит з ПДВ за правилами електронного адміністрування виникатиме винятково на основі податкових накладних, зареєстрованих у Єдиному реєстрі податкових накладних. А формування податкового кредиту на підставі скарг на постачальника суперечить принципам електронного адміністрування.

Водночас, як переконують податківці, одним із позитивних моментів електронного адміністрування є те, що заповнення накладних в електронній формі мінімізує можливість виникнення технічних помилок, через які зникатиме право на податковий кредит.

Також ДФС повідомила, що підтримує пропозицію щодо оповіщення платника ПДВ про зняття із спецрахунку коштів для здійснення оплати такого податку.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах