Основні аспекти адміністрування єдиного податку для юросіб

9 грудня 2014 6
Фіскальна служба надала роз’яснення щодо здійснення адміністрування єдиного податку для юросіб

Фіскальна служба надала роз’яснення щодо здійснення адміністрування єдиного податку для юросіб.

Зокрема зазначено, що юрособа може самостійно обрати спрощену систему оподаткування, якщо така особа відповідає встановленим вимогам та реєструється платником єдиного податку в порядку, визначеному главою 1 розділу XIV Податкового кодексу України.

Фіскальна служба також нагадала перелік видів діяльності, при здійсненні яких юрособа не може бути платником єдиного податку.

Разом з тим встановлено, що юрособи — суб’єкти господарювання, які за своїм правовим статусом не є фінансовими установами, але надають послуги з фінансового лізингу, можуть застосовувати спрощену систему оподаткування.

Реєстрація платником єдиного податку є безстроковою та може бути анульована шляхом виключення з реєстру платників єдиного податку за рішенням контролюючого органу. Однією із підстав анулювання реєстрації платника єдиного податку за рішенням контролюючого органу є несплата протягом двох послідовних кварталів податкового боргу, що виник у платника єдиного податку. У такому випадку реєстрація анулюється в останній день другого із двох послідовних кварталів.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах