Суб’єкти бізнесу заяву на проставлення апостилю адресуватимуть Укрдержреєстру

22 грудня 2014 6
Заяву про проставлення апостиля на виписці з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців суб’єкти господарювання тепер адресуватимуть безпосередньо Державній реєстраційній службі України

Заяву про проставлення апостиля на виписці/витязі/довідці з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців (далі — ЄДР) суб’єкти господарювання тепер адресуватимуть безпосередньо Державній реєстраційній службі України, а не її структурному підрозділу — Департаменту державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Відповідні правки Мін’юст уже вніс до форми заяви, затвердженій наказом Мін’юсту від 03.07.2013 № 1328/5. Тож замовникам відповідної адмінпослуги слід правильно зазначати суб’єкта її надання.

Нагадаємо, що крім заяви встановленої форми, заявники із зазначеною вище метою мають подати ще й виписку або витяг з ЄДР, документ, що підтверджує внесення плати за проставлення апостиля, або документ, що підтверджує право на звільнення від плати.

Термін розгляду документів, поданих для проставлення апостиля на виписці та витязі з ЄДР, складає 5 робочих днів. А в разі необхідності отримання зразка підпису, відбитка печатки або штампа, додаткової інформації або роз’яснень — 20 робочих днів.

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах