Продаж цінних паперів, отриманих як прямі інвестиції: є право на податкові витрати

24 грудня 2014 2
У разі відчуження цінних паперів або корпоративних прав, раніше отриманих як прямі інвестиції, фінансовий результат від таких операцій можна враховувати при визначенні податкових витрат

Спеціалісти ДФС роз’яснили, що у разі відчуження цінних паперів або корпоративних прав, раніше отриманих як прямі інвестиції, фінансовий результат від таких операцій можна враховувати при визначенні податкових витрат. При цьому слід зважати на норми пунктів 153.8 та 153.9 Податкового кодексу України.

Також податківці зазначили, що право враховувати витрати на придбання таких цінних паперів та корпоративних прав, виражених в іншій, ніж цінні папери, формі, розповсюджується й на ті з них, що були придбані до 01.01.2013 та відчужені після цієї дати.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах