Робоча ситуація дня: Кількість знаків у ціні постачання податкової накладної

26 січня 2016 71
Для правильного розрахунку графи 8 податкової накладної у графі 7 змінено кількість знаків після коми з двох до чотирьох. Чи буде вважатись така податкова накладна складеною з помилками та як її відкоригувати?

ПРОБЛЕМА

Для правильного розрахунку графи 8 податкової накладної у графі 7 змінено кількість знаків після коми з двох до чотирьох. Чи буде вважатись така податкова накладна складеною з помилками та як її відкоригувати?

РІШЕННЯ

Відповідно до пункту 3 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Мінфіну від 22.09.2014 № 957 (у редакції наказу Мінфіну від 14.11.2014 № 1129) (далі — Порядок № 957), усі графи податкової накладної, що мають вартісні показники, заповнюються в гривнях з копійками.

Водночас пунктом 15 Порядку № 957 передбачено, що графа 7 заповнюється у гривнях з копійками, якщо інше не передбачено чинним законодавством. Тобто ціну постачання у графі 7 податкової накладної варто зазначати з двома знаками після коми, крім випадків, прямо передбачених чинним законодавством. 

Коли у графі 7 податкової накладної може зазначатися числове значення з більшою кількістю знаків після коми — читайте в експертно-правовій системі «Expertus: Податки».



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Демодоступ

Розсилка



© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах