Робоча ситуація дня: Оподаткування фіндопомоги від фізособи-підприємця

30 грудня 2014 4
Засновник ТОВ одночасно є фізособою-підприємцем, який надав позику ТОВ терміном до одного року. Але кошти перерахував засновником-позикодавцем із його підприємницького рахунку. Чи включати ТОВ в оподатковуваний дохід за 2014 рік отриману позику?

Засновник ТОВ одночасно є фізособою-підприємцем, який надав позику ТОВ терміном до одного року. Але кошти перерахував засновником-позикодавцем із його підприємницького рахунку. Чи включати ТОВ в оподатковуваний дохід за 2014 рік отриману позику?

Підпунктом 14.1.257 Податкового кодексу України визначено, що поворотна фінансова допомога — сума коштів, що надійшла платнику податків у користування за договором, який не передбачає нарахування процентів або інших видів компенсацій у вигляді плати за користування коштами, та є обов’язковою до повернення.

Як оподатковувати отриману фіндопомогу, читайте в експертно-правовій системі «Expertus: Податки».



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Демодоступ

Розсилка



© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах