За яких умов фермерам дозволено реалізовувати домашню продукцію на ринку

6 січня 2015 4
Парламент дозволив продавати на агропродовольчих ринках продукцію домашнього виробництва та подвірного забою

Парламент дозволив продавати на агропродовольчих ринках продукцію домашнього виробництва та подвірного забою (туші або їх частини парнокопитних та інших копитних тварин, туші свійської птиці, кролів та малих диких тварин, рибу, мед, яйця, молоко необроблене, сир і продукти рослинного походження).

Та лише за умови підтвердження їхньої придатності за результатами випробувань (досліджень) державної лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи, яка знаходиться на агропродовольчому ринку. Водночас не підлягають зазначеним випробуванням харчові продукти недомашнього виробництва, які супроводжуються відповідними підтвердними документами.

Харчовий продукт, який є непридатним для споживання людиною, але не становить безпосередньої загрози (низький ризик) для здоров’я людини, не допускається до реалізації та утилізується власником. Харчовий продукт, який є непридатним для споживання людиною, але становить безпосередню загрозу (високий ризик) для здоров’я людини, підлягає негайному вилученню власником та утилізації або знищенню під контролем державного інспектора відповідно до законодавства.

У зв’язку з цим забороняється функціонування агропродовольчого ринку за відсутності лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи.

Закон набрав чинності 01.01.2015.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback)


  • Ми в соцмережах