Робоча ситуація дня: Виписка податкових накладних у перехідний період

9 січня 2015 7
Чи потрібно з 01.01.2015 реєструвати в ЄРПН всі видані податкові накладні, зокрема, виписані неплатнику ПДВ? Чи будуть дійсні податкові накладні, виписані у січні в паперовому вигляді?

Чи потрібно з 01.01.2015 реєструвати в ЄРПН всі видані податкові накладні, зокрема, виписані неплатнику ПДВ? Чи будуть дійсні податкові накладні, виписані у січні в паперовому вигляді?

Із 1 січня 2015 року запроваджено систему електронного адміністрування ПДВ.

Однією з вимог функціонування цієї системи є обов’язок платника ПДВ надати покупцю (отримувачу) податкову накладну, складену в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису уповноваженої платником особи, та зареєстровану в Єдиному реєстрі податкових накладних. Це передбачено пунктом 201.1 Податкового кодексу України та пунктом 2 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженої наказом МФУ від 14.11.2014 № 1129.

На які податкові накладні розповсюджується таке правило, читайте в експертно-правовій системі «Expertus: Податки».



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Демодоступ

Розсилка



© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах