За відсутності конкретного переліку документів для отримання певних дозволів подаємо лише заяву

19 січня 2015 5
Якщо на рівні спеціальних законів для одержання документів дозвільного характеру переліку документів не визначено, суб’єктам господарської діяльності слід подавати лише заяву

Держпідприємництво звернуло увагу на те, що вичерпний перелік документів, які суб’єкту господарювання необхідно подати для одержання документа дозвільного характеру, встановлюється виключно законами, які регулюють відносини, пов’язані з одержанням документів дозвільного характеру.

Однак якщо на рівні спеціальних законів для одержання документів дозвільного характеру такого переліку документів не визначено, суб’єктам господарської діяльності слід подавати лише заяву.

У свою чергу, державний адміністратор, який здійснює прийом суб’єктів господарювання в дозвільному центрі, відповідно до своїх основних завдань повинен прийняти таку заяву та передати її до дозвільного органу.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах