Поетапне підвищення ставки рентної плати за користування надрами для видобування природного газу

19 січня 2015 9
Для природного газу, видобутого під час виконання договорів про спільну діяльність, установлено окрему ставку рентної плати у розмірі 70%

Для природного газу, видобутого під час виконання договорів про спільну діяльність, установлено окрему ставку рентної плати у розмірі 70%.

Відповідні зміни передбачено положеннями Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014 № 71-VIII.

При цьому до 1 липня 2015 року ставки рентної плати за користування надрами для видобування природного газу, визначені пунктом 252.20 Податкового кодексу України, за природний газ, видобутий під час виконання договорів про спільну діяльність, встановлюються на період, визначений абзацом першим цього підрозділу, у відсотках від вартості товарної продукції гірничого підприємства — видобутої корисної копалини (мінеральної сировини) у таких розмірах:

  • у період з 1 січня до 31 березня 2015 року (включно) — 60%;
  • у період з 1 квітня до 30 червня 2015 року (включно) — 65%.


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах