Робоча ситуація дня: Як звітувати з податку на прибуток у 2015 році

20 січня 2015 10
Разючі зміни до норм оподаткування податком на прибуток задіяли з 01.01.2015. Однак чи вплинуло це на правила звітування з податку на прибуток та порядок сплати щомісячних авансових внесків вже у 2015 році?

Разючі зміни до норм оподаткування податком на прибуток задіяли з 01.01.2015. Однак чи вплинуло це на правила звітування з податку на прибуток та порядок сплати щомісячних авансових внесків вже у 2015 році?

Насправді змін у порядку звітування з податку на прибуток у 2015 році не більше, ніж кіт наплакав. Строк подання річної декларації за 2014 рік такий же, як і був у минулому році:

  • 60 к. дн. ― для платників податку на прибуток з річним податковим періодом;
  • 40 к. дн. ― для «поквартальних» платників податку (п. 49.18 Податкового кодексу України, ПК).

Так само діє правило перенесення граничного терміну декларування прибутку, якщо цей термін припадає на вихідний або святковий день (п. 49.20 ПК).

Про терміни подання податкової декларації з податку на прибуток, а також сплату авансових внесків читайте в експертно-правовій системі «Expertus: Податки».



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Демодоступ

Розсилка



© Головбух24, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах