Оплата за спожиту теплову енергію має перераховуватися виключно на спецрахунки

23 січня 2015 4
НБУ нагадав, що всі категорії споживачів, яким здійснюється продаж теплової енергії, сплачують її вартість шляхом перерахування коштів на спеціальні рахунки

НБУ нагадав, що всі категорії споживачів, яким здійснюється продаж теплової енергії та/або надання комунальних послуг з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води, сплачують їх вартість шляхом перерахування коштів виключно на спеціальні рахунки, відкриті теплопостачальними і теплогенеруючими організаціями та їх структурними підрозділами в уповноваженому банку для відповідної категорії споживачів.

Зокрема, уповноваженим банком, який обслуговує поточні рахунки зі спеціальним режимом використання, на сьогодні визначене ПАТ «Державний ощадний банк України».

Кошти, що надійшли на рахунки зі спеціальним режимом використання, перераховуються банками згідно з порядком розподілу коштів, затвердженим урядом.

Оплата теплової енергії шляхом перерахування коштів на інші рахунки забороняється.

Так, якщо платіжному дорученні (касовому документі) споживача теплової енергії або комунальних послуг опалення та постачання гарячої води реквізити поточного рахунка одержувача коштів не відповідають реквізитам спеціального рахунка, банк (підприємство поштового зв’язку або орган Казначейства), що приймає платіжний документ, повертає його без виконання з надісланням відповідного повідомлення споживачеві.


Повне або часткове копіювання матеріалу дозволено лише за умови посилання на портал «Головбух24»Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2016. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

0 44 586 56 06
0 800 212 012 (callback)

Бухгалтерам бюджетних організацій рекомендуємо відвідати портал «Головбух: Бюджет»


  • Ми в соцмережах